Pozdrav z Českého ráje 1. den

Děti dojely v pořádku a chystají se na oběd.

Na další fotky se můžete podívat ve fotoalbu, kde budou doplňovány po dobu pobytu dětí na školce v přírodě.

Po úspěšném příjezdu na chatu DoNi jsme se rozdělili do pokojů, vybalili jsme věci a pochutnali jsme si na výborném obědě - kuřátko s bramborem a zeleninou. Poté jsme si odpočinuli, nabrali síly a vydali se na procházku okolím, cestou jsme narazili na krásné dětské  fotbalové hřiště, kde si kluci zahráli fotbal a holčičky si pletly věnečky z kytiček. Před večeří jsme se seznámili se skřítkem z Českého  ráje a plnili první úkol do sešitu. V závěru dne pro nás paní kuchařka připravila borůvkové knedlíky s jogurtem, které dětem moc chutnaly a  chodily si přidávat. Nyní už nám děti leží v postýlkách a těší se na zítřejší program.