4. den na ŠVP

Dneska se nám počasí trochu zamračilo, ale nám to nevadilo, udělali jsme si procházku po okolí, nakoupili si dárečky na památku  a pohráli si na hřišti, kde děti malovali zážitky křídou a užily si poslední pobyt na hřišti. Po výborných řízcích s bramborem jsme si odpočinuli, plnili úkoly na pokoji a seznámili se s odpoledním programem. Po odpočinku jsme si zazpívali společnou písničku, kterou jsme se naučili. Nyní se děti nechávají malovat na obličej kouzelnými barvičkami a čeká nás Karneval s diskotékou, kde budou děti soutěžit a tancovat. K večeři se dnes podávají zapečené těstoviny, na které se už moc těšíme. Večer si s dětmi rozdáme diplomy s dárky a pomaloučku si zabalíme všechny věci. Přečteme si poslední pohádku a hurá na kutě.