Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole za rok 2015 dle § 381 zákona č. 586/1992 Sb.,
o dani z příjmu v platném znění.

Vážení rodiče, pokud potřebujete z mateřské školy výše uvedené potvrzení k daním, pošlete e-mailem písemnou žádost s uvedením celého jména dítěte a jeho datem narození na adresu: hospodarka@msvoracovska.cz.
Vyhotovené potvrzení si můžete vyzvedávat v úředních hodinách vedoucí školní jídelny.
Potvrzení je nutné si vyzvednout osobně proti podpisu.

Děkuji, Bc. Iva Kopecká

Vánoční přání a info o provozu MŠ

Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin (23.12. 2015 - 3.1.2016) uzavřena. Budeme se na Vás těšit 4.1.2016.

Vánoce Karla IV v Anežském klášteře

Děti ze třídy žabiček jedou 16.12.2015 po svačině MHD do Anežského kláštera. Dejte dětem s sebou batoh s pitím.

Vánoční nadílka a odpoledne s rodiči - 10.12. 2015

Dnešní dopoledne děti rozbalovaly dárky, které našly pod stromečkem. Odpoledne  předvedly rodičům i prarodičům svá vánoční vystoupení a potom se mlsalo, povídalo a hrálo s novými hračkami.

Vánoční posezení

Ve čtvrtek 10.12. zveme všechny na odpolední vánoční posezení v mateřské škole. Od 15:30 hodin budou mít krátké vystoupení děti ze tříd kočiček a ježků. V 15:45 začínají žabičky. Těšíme se na Vás.

Malujeme čerty

Ve čtvrtek 3.12. se ze šatny ve  školce stala galerie. Hlavním tématem byli čerti. Malovali velcí i malí a vydařené práce si můžete prohlédnout na rajčeti. /fotoalbum/

Mikulášská nadílka s pohádkou

Dnešní den si děti zajely do divadla na pohádku Když je v pekle neděle. Pohádka o dvou malých čertech, kteří zlobí stejně jako malé děti a taky pořád koukají na televizi, ale klidně ji vymění za pěknou pohádku. Po návratu je ve školce čekala nadílka. Další fotky z dnešního dne najdete na rajčeti.

Jedeme do divadla

2.12. 2015 v 8:30 hodin jedou všechny děti do divadla U Hasičů. Dejte dětem s sebou batůžek a pití, svačinku mají ze školky.

Dopoledne s Varieté Adonis

Muzikál v ZŠ Plamínkové