Karneval

Ve středu 10.2. 2016 dopoledne se koná ve školce Karneval - bude se tančit, soutěžit, proběhne přehlídka masek. Děti oblečte do masek již ráno v šatně.

karneval.jpg

Den otevřených dveří - 15.3. 2016 od 15 do 17 hodin

Další informace naleznete v záložce Zápis

Platba kroužků na druhé pololetí

Vážení rodiče, prosíme o úhradu kroužků na druhé pololetí do pátku 5.2. 2016. Děkujeme

Prevence zubního kazu

Ve čtvrtek 4.2. 2016 dopoledne proběhne v MŠ akce Prevence zubního kazu. Každé dítě potřebuje vlastní kartáček na zuby. Děkujeme

Zážitek z Mobilního planetária

Dnešní dopoledne do naší mateřské školy zavítalo Mobilní planetárium se dvěma zábavně - vzdělávacími programy: Krtci, co je to tam nahoře, který shlédli naši předškoláci. Příběh je zavedl hluboko pod zem, kde žije krtek Platón se svojí  maminkou a tátou, kam svítí Slunce jen skrz malý otvor ve skále. Krtek je velice zvídavý a přemýšlí o tom, proč Slunce do otvoru někdy svítí a někdy. Chtěl by přijít na to, jak to na Zemi funguje. V příběhu se to dozvěděl nejen krtek, ale i naše děti.
Jak Měsíc putoval ke Slunci na návštěvu byl název další pohádky, kterou si užily děti ze třídy ježků a kočiček.
Měsíc v pohádce putuje po nebeské sféře - zvěrokruhu. Zažívá při své cestě různá dobrodružství a setkává se s dvanácti znameními, které mu pomáhají najít cestu ke Slunci. Jak se na své cestě mění a jestli našel Slunce se zeptejte vašich dětí.
Omlouváme se za horší kvalitu fotek, ale i tak doufáme, že vám fotky přiblíží dnešní krásný zážitek dětí při návštěvě planetária.

Mobilní planetárium

Ve čtvrtek 28.1. 2016 dopoledne přijede do MŠ Mobilní planetárium se svým zábavně vzdělávacím programem Krtci aneb co je tam nahoře?

Práce dětí ze třídy kočiček

image-ac5cc6e3243c2e5487c7c6c2dc22f5e8d136b864a28ef852bf7431a861065fca-V.jpg

Záchranáři, policisti a hasiči ve školce

Mateřskou školu navštívily záchranné složky, které dětem předaly spoustu zajímavých ,ale i užitečných poznatků. Fotky z akce najdete na rajčeti.

DSCN7768.JPG

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole za rok 2015 dle § 381 zákona č. 586/1992 Sb.,
o dani z příjmu v platném znění.

Vážení rodiče, pokud potřebujete z mateřské školy výše uvedené potvrzení k daním, pošlete e-mailem písemnou žádost s uvedením celého jména dítěte a jeho datem narození na adresu: hospodarka@msvoracovska.cz.
Vyhotovené potvrzení si můžete vyzvedávat v úředních hodinách vedoucí školní jídelny.
Potvrzení je nutné si vyzvednout osobně proti podpisu.

Děkuji, Bc. Iva Kopecká

Vánoční přání a info o provozu MŠ

Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin (23.12. 2015 - 3.1.2016) uzavřena. Budeme se na Vás těšit 4.1.2016.