MŠ Voráčovská - Aktuality s rozesíláním zpráv


Prevence zubního kazu

DSCN7785.JPG

Ve čtvrtek 4.2. dopoledne si děti vyzkoušely, jak si správně čistit zoubky. Dozvěděly se, co by se mohlo stát, kdyby o zoubky nepečovaly, co je zubní kaz a proč se nemusí bát chodit k zubnímu lékaři. Fotky z této akce jsou na rajčeti.

 Karneval

Ve středu 10.2. 2016 dopoledne se koná ve školce Karneval - bude se tančit, soutěžit, proběhne přehlídka masek. Děti oblečte do masek již ráno v šatně.

 

karneval.jpg

 Den otevřených dveří - 15.3. 2016 od 15 do 17 hodin

Další informace naleznete v záložce ZápisPlatba kroužků na druhé pololetí

Vážení rodiče, prosíme o úhradu kroužků na druhé pololetí do pátku 5.2. 2016. DěkujemePrevence zubního kazu

Ve čtvrtek 4.2. 2016 dopoledne proběhne v MŠ akce Prevence zubního kazu. Každé dítě potřebuje vlastní kartáček na zuby. DěkujemeZážitek z Mobilního planetária

Dnešní dopoledne do naší mateřské školy zavítalo Mobilní planetárium se dvěma zábavně - vzdělávacími programy: Krtci, co je to tam nahoře, který shlédli naši předškoláci. Příběh je zavedl hluboko pod zem, kde žije krtek Platón se svojí  maminkou a tátou, kam svítí Slunce jen skrz malý otvor ve skále. Krtek je velice zvídavý a přemýšlí o tom, proč Slunce do otvoru někdy svítí a někdy. Chtěl by přijít na to, jak to na Zemi funguje. V příběhu se to dozvěděl nejen krtek, ale i naše děti.
Jak Měsíc putoval ke Slunci na návštěvu byl název další pohádky, kterou si užily děti ze třídy ježků a kočiček.
Měsíc v pohádce putuje po nebeské sféře - zvěrokruhu. Zažívá při své cestě různá dobrodružství a setkává se s dvanácti znameními, které mu pomáhají najít cestu ke Slunci. Jak se na své cestě mění a jestli našel Slunce se zeptejte vašich dětí.
Omlouváme se za horší kvalitu fotek, ale i tak doufáme, že vám fotky přiblíží dnešní krásný zážitek dětí při návštěvě planetária.

DSC_0630.JPG

 

 

 Mobilní planetárium

Ve čtvrtek 28.1. 2016 dopoledne přijede do MŠ Mobilní planetárium se svým zábavně vzdělávacím programem Krtci aneb co je tam nahoře?Práce dětí ze třídy kočiček

image-ac5cc6e3243c2e5487c7c6c2dc22f5e8d136b864a28ef852bf7431a861065fca-V.jpgZáchranáři, policisti a hasiči ve školce

Mateřskou školu navštívily záchranné složky, které dětem předaly spoustu zajímavých ,ale i užitečných poznatků. Fotky z akce najdete na rajčeti.

DSCN7768.JPG

 

 Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole za rok 2015

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole za rok 2015 dle § 381 zákona č. 586/1992 Sb.,
o dani z příjmu v platném znění.

Vážení rodiče, pokud potřebujete z mateřské školy výše uvedené potvrzení k daním, pošlete e-mailem písemnou žádost s uvedením celého jména dítěte a jeho datem narození na adresu: hospodarka@msvoracovska.cz.
Vyhotovené potvrzení si můžete vyzvedávat v úředních hodinách vedoucí školní jídelny.
Potvrzení je nutné si vyzvednout osobně proti podpisu.

Děkuji, Bc. Iva Kopecká