MŠ Voráčovská - Aktuality s rozesíláním zpráv


Haló pane Karnevale....

Přehlídka krásných masek, soutěže, tanec, úsměv dětí na tváři a k tomu super svačina a oběd, tak to byl dnešní karneval. Fotky jsou opět na rajčeti.

DSCN7848.JPG        DSCN7831.JPG                    

          DSC_0677.JPG               DSCN7857.JPG

           

 Srdíčkový den

V pondělí 15.2. bude ve školce Srdíčkový den. Dejte dětem červená trička.Učíme se samostatnosti a je to zábava

Děti ze třídy ježků si dnes sami připravovaly svačinu, další fotky na rajčeti

DSC_0636.JPGPrevence zubního kazu

DSCN7785.JPG

Ve čtvrtek 4.2. dopoledne si děti vyzkoušely, jak si správně čistit zoubky. Dozvěděly se, co by se mohlo stát, kdyby o zoubky nepečovaly, co je zubní kaz a proč se nemusí bát chodit k zubnímu lékaři. Fotky z této akce jsou na rajčeti.

 Karneval

Ve středu 10.2. 2016 dopoledne se koná ve školce Karneval - bude se tančit, soutěžit, proběhne přehlídka masek. Děti oblečte do masek již ráno v šatně.

 

karneval.jpg

 Den otevřených dveří - 15.3. 2016 od 15 do 17 hodin

Další informace naleznete v záložce ZápisPlatba kroužků na druhé pololetí

Vážení rodiče, prosíme o úhradu kroužků na druhé pololetí do pátku 5.2. 2016. DěkujemePrevence zubního kazu

Ve čtvrtek 4.2. 2016 dopoledne proběhne v MŠ akce Prevence zubního kazu. Každé dítě potřebuje vlastní kartáček na zuby. DěkujemeZážitek z Mobilního planetária

Dnešní dopoledne do naší mateřské školy zavítalo Mobilní planetárium se dvěma zábavně - vzdělávacími programy: Krtci, co je to tam nahoře, který shlédli naši předškoláci. Příběh je zavedl hluboko pod zem, kde žije krtek Platón se svojí  maminkou a tátou, kam svítí Slunce jen skrz malý otvor ve skále. Krtek je velice zvídavý a přemýšlí o tom, proč Slunce do otvoru někdy svítí a někdy. Chtěl by přijít na to, jak to na Zemi funguje. V příběhu se to dozvěděl nejen krtek, ale i naše děti.
Jak Měsíc putoval ke Slunci na návštěvu byl název další pohádky, kterou si užily děti ze třídy ježků a kočiček.
Měsíc v pohádce putuje po nebeské sféře - zvěrokruhu. Zažívá při své cestě různá dobrodružství a setkává se s dvanácti znameními, které mu pomáhají najít cestu ke Slunci. Jak se na své cestě mění a jestli našel Slunce se zeptejte vašich dětí.
Omlouváme se za horší kvalitu fotek, ale i tak doufáme, že vám fotky přiblíží dnešní krásný zážitek dětí při návštěvě planetária.

DSC_0630.JPG

 

 

 Mobilní planetárium

Ve čtvrtek 28.1. 2016 dopoledne přijede do MŠ Mobilní planetárium se svým zábavně vzdělávacím programem Krtci aneb co je tam nahoře?