Haló pane Karnevale....

Přehlídka krásných masek, soutěže, tanec, úsměv dětí na tváři a k tomu super svačina a oběd, tak to byl dnešní karneval. Fotky jsou opět na rajčeti.

DSCN7848.JPG        DSCN7831.JPG

DSC_0677.JPG               DSCN7857.JPG

Srdíčkový den

V pondělí 15.2. bude ve školce Srdíčkový den. Dejte dětem červená trička.

Učíme se samostatnosti a je to zábava

Děti ze třídy ježků si dnes sami připravovaly svačinu, další fotky na rajčeti

Prevence zubního kazu

DSCN7785.JPG

Ve čtvrtek 4.2. dopoledne si děti vyzkoušely, jak si správně čistit zoubky. Dozvěděly se, co by se mohlo stát, kdyby o zoubky nepečovaly, co je zubní kaz a proč se nemusí bát chodit k zubnímu lékaři. Fotky z této akce jsou na rajčeti.

Karneval

Ve středu 10.2. 2016 dopoledne se koná ve školce Karneval - bude se tančit, soutěžit, proběhne přehlídka masek. Děti oblečte do masek již ráno v šatně.

karneval.jpg

Den otevřených dveří - 15.3. 2016 od 15 do 17 hodin

Další informace naleznete v záložce Zápis

Platba kroužků na druhé pololetí

Vážení rodiče, prosíme o úhradu kroužků na druhé pololetí do pátku 5.2. 2016. Děkujeme

Prevence zubního kazu

Ve čtvrtek 4.2. 2016 dopoledne proběhne v MŠ akce Prevence zubního kazu. Každé dítě potřebuje vlastní kartáček na zuby. Děkujeme

Zážitek z Mobilního planetária

Dnešní dopoledne do naší mateřské školy zavítalo Mobilní planetárium se dvěma zábavně - vzdělávacími programy: Krtci, co je to tam nahoře, který shlédli naši předškoláci. Příběh je zavedl hluboko pod zem, kde žije krtek Platón se svojí  maminkou a tátou, kam svítí Slunce jen skrz malý otvor ve skále. Krtek je velice zvídavý a přemýšlí o tom, proč Slunce do otvoru někdy svítí a někdy. Chtěl by přijít na to, jak to na Zemi funguje. V příběhu se to dozvěděl nejen krtek, ale i naše děti.
Jak Měsíc putoval ke Slunci na návštěvu byl název další pohádky, kterou si užily děti ze třídy ježků a kočiček.
Měsíc v pohádce putuje po nebeské sféře - zvěrokruhu. Zažívá při své cestě různá dobrodružství a setkává se s dvanácti znameními, které mu pomáhají najít cestu ke Slunci. Jak se na své cestě mění a jestli našel Slunce se zeptejte vašich dětí.
Omlouváme se za horší kvalitu fotek, ale i tak doufáme, že vám fotky přiblíží dnešní krásný zážitek dětí při návštěvě planetária.

Mobilní planetárium

Ve čtvrtek 28.1. 2016 dopoledne přijede do MŠ Mobilní planetárium se svým zábavně vzdělávacím programem Krtci aneb co je tam nahoře?