1 9 16 22 24 Starší

3. den na horách

Probudili jsme se do sluníčka, ale dlouho nám nevydrželo. Všichni začátečníči už zvládli jízdu na provázku a lyžování jim jde stále lépe. Pokročilí lyžaři jezdili slalom a hráli hry na lyžích. Odpoledne byly závody na bobech. Před večeří jsme hráli na schovávanou, schovávaly se nejen děti, ale i paní učitelky. Nebojte se, našly nás. Fotky dodáme snad zítra, zlobí wifi.

2. den na horách

Dopoledne i přes mlhu všechny děti lyžovaly. Některé zvládly pomu, začátečníci provázek. K obědu byla štěpánská pečeně s knedlíkem. Děti teď odpočívají, odpoledne nás čeká bobování. Všechny děti jsou zdravé a veselé.

K dnešní večeři nám pan kuchař připravil výborné špagety. Přípravy na večerní diskotéku byly v plném proudu. Teď už koupání, pohádka na dobrou noc a sladké sny.

1.den na horách

Posíláme pozdravy z Krkonoš, Sněhu máme dostatek, děti jsou veselé. K večeři jsme měli rajskou omáčku, skoro všechny talíře byly prázdné. Děti si i přidávaly, Teď už spinkají a určitě se těší na zítřejší lyžování. První fotky máte na rajčeti.

cesta na hory

Dojeli jsme v pořádku a trochu nám sněží.

Informace

30.1. 2015 jsou pololetní prázdniny. Nahlaste prosím ve svých třídách docházku dětí.

28.1. 2015 - třída kočiček jede do Planetária. na program O rozpůlené hvězdě. Svačina bude ve školce v 8:30 hodin, potom děti odjíždějí MHD. S sebou batoh s pitím.

21.1. 2015 - třída žabiček jede do Planetária na program O rozpůlené hvězdě. Svačina bude ve školce v 8:30 hodin, potom děti odjíždějí MHD. S sebou batoh s pitím.

14.1. 2015 Varieté Adonis - dopoledne pro všechny děti

Informace o odjezdu na zimní školku v přírodě

Odjezd od MŠ Voráčovská cca v 9 hodin. Sraz v 8:30 hodin /nakládání zavazadel/ 14.1. - 15.1. vybíráme ve třídě kočiček povinnou dokumentaci, peníze na vleky a kapesné/viz stránky školy/. Bezinfekčnost v den odjezdu. Bližší informace najdete na tabuli v šatně.

Vážení rodiče, prosíme o uhrazení doplatku na plavání ve výši 1400,- Kč do 21.1. 2015 na účet školy. První hodina začíná 4.2. 2015

1 9 16 22 24 Starší