Informace k celodennímu výletu

2.6. 2015 v 8 hodin odjíždí všechny děti na celodenní výlet. Dejte dětem s sebou sportovní oblečení, pokrývku hlavy, pláštěnku, batoh, pití na celý den /alespoň 1 litr ve šroubovací lahvičce/, jídlo na celý den. Podrobnější informace naleznete ve školce na nástěnce. Předpokládaný návrat mezi 16 - 16:15 hodinou. Všichni zaměstnanci jedou na výlet, kuchyně má sanitární den.

Info k dětskému dni

Dětský den je ve čtvrtek 28.5. 2015  již od 15 hodin. Těšíme se na Vás.

Návštěva Pražského hradu

Děti ze třídy žabiček jdou v úterý 26.5. na prohlídku Pražského hradu. Děti odcházejí v 9 hodin, návrat na oběd. S sebou batoh s pitím, svačina je ze školky.

Ukázková hodina angličtiny

Ukázková hodina kroužku seznamování s anglickým jazykem bude 26.5. 2015.
Třída kočiček začíná v 15,30 hodin
Třída žabiček v 16 hodin.

Těšíme se na Vás.

Vyšetření zraku

Preventivního vyšetření zraku přihlášených dětí se uskuteční  11.6.2015 od 08:30 hodin. Poplatek ve výši 150,- Kč prosím uhraďte ve třídě ježků p. učitelce Pacejkové. Děkujeme.

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

Schůzka rodičů nově přijatých dětí proběhne 15.6. 2015 od 16 hodin. Těšíme se na Vás.

Akce v měsíci květnu a červnu

5.5. Divadlo ve školce - dopoledne

7.5. Besídky pro maminky - 15:30 třída ježků, 15:45 třída koček a žabek

19.5. Olympiáda spřátelených MŠ - dopoledne v MŠ 4 Pastelky -zástupci naší školky

21.5. Focení ve školce - skupiny, od 9:15 hodin

28.5. Oslava dětského dne - odpolední akce s rodiči  od 15:30 hodin

2.6. Celodenní výlet všech tříd - odjezd v 8:30 hodin od MŠ

10.6. Rozloučení s předškoláky, zahradní slavnost - od 15:30 hodin

Besídky pro maminky

Milé maminky, babičky, zveme Vás na besídku ke Svátku matek, která se koná 7.5. 2015.
Ve třídě ježků začínáme v 15:30 hodin, třída kočiček a žabiček v 15:45 hodin. Těšíme se na Vás.

Spaní ve školce

I v letošním roce se bude konat spaní ve školce pro předškoláky, kteří odcházejí do školy.
Kdy? 4.6. 2015. Bližší informace Vám včas sdělíme.

4. den na ŠVP

Dneska se nám počasí trochu zamračilo, ale nám to nevadilo, udělali jsme si procházku po okolí, nakoupili si dárečky na památku  a pohráli si na hřišti, kde děti malovali zážitky křídou a užily si poslední pobyt na hřišti. Po výborných řízcích s bramborem jsme si odpočinuli, plnili úkoly na pokoji a seznámili se s odpoledním programem. Po odpočinku jsme si zazpívali společnou písničku, kterou jsme se naučili. Nyní se děti nechávají malovat na obličej kouzelnými barvičkami a čeká nás Karneval s diskotékou, kde budou děti soutěžit a tancovat. K večeři se dnes podávají zapečené těstoviny, na které se už moc těšíme. Večer si s dětmi rozdáme diplomy s dárky a pomaloučku si zabalíme všechny věci. Přečteme si poslední pohádku a hurá na kutě.