Info jarní ŠVP

Odjezd: 25.4. 2015, sraz v 8:30 hodin, odjezd 9:00 hodin.

Návrat: 29.4. 2015 cca 13 hodin

21.4. – 22.4. 2015  odevzdáte p.učitelce ve třídě v NEZALEPENÉ obálce nebo deskách:

kopii karty zdrav.poj.dítěte, potvz.od lékaře o zdravotní způsobilosti, vyplněný dotazník,1 koresp.lístek s Vaší adresou, 4 napsané pohledy od Vás pro Vaše dítě (bez známky)

Bezinfekčnost budete odevzdávat u autobusu 25.4. 2015

Podrobnější informace na nástěnce v MŠ, seznam věcí na ŠVP a potřebné dokumenty najdete v odkazu Dokumenty ke stažení. Zdravotní způsobilost z hor 2015 platí na rok od data vydání.

Prázdninový provoz 2014/2015

Informace o prázdninovém provozu ve školním roce 2014/2015 najdete v odkazu Prázdninový provoz.

Vycházka dětí z třídy ježečků

Děti ze třídy ježků jdou na delší procházku do parku na Kavčích horách. Dejte dětem s sebou batůžek s pitím.

Akce třídy žabiček

Děti ze třídy žabiček jedou 16.4. 2015 v 9 hodin do Malostranské besedy na interaktivní výstavu „Malá z rybárny“. Dejte dětem batoh s pitím.

Vyhlášení soutěže na MČ Praha 4

Sběr tvrdého pečiva

Děkujeme všem rodičům i zaměstnancům školy, kteří se podíleli na soutěži ve sběru tvrdého pečiva pro koně Městské policie hl. m. Prahy.

Přání

Příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku dětem přejí zaměstnanci školy.

Velikonoční dílny pro děti a rodiče z MŠ

31.3. 2015 od 15:15 hodin budou probíhat ve školce velikonoční dílny. Můžete si společně s dětmi vyrobit hezké velikonoční dekorace. Těšíme se na Vás.

Akce v dubnu

9.4. divadlo ve školce - O námořníkovi Čepičkovi - dopoledne
23.4. Den Země - Centrální park, třída žabiček, děti budou odcházet po svačině /batoh s pitím/
23.4. Toulcův dvůr - třída kočiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin
30.4. Toulcův dvůr -  třída žabiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 2.4. z důvodu velikonočních prázdnin nebude výuka angličtiny.