Prázdninový provoz 2014/2015

Informace o prázdninovém provozu ve školním roce 2014/2015 najdete v odkazu Prázdninový provoz.

Vycházka dětí z třídy ježečků

Děti ze třídy ježků jdou na delší procházku do parku na Kavčích horách. Dejte dětem s sebou batůžek s pitím.

Akce třídy žabiček

Děti ze třídy žabiček jedou 16.4. 2015 v 9 hodin do Malostranské besedy na interaktivní výstavu „Malá z rybárny“. Dejte dětem batoh s pitím.

Vyhlášení soutěže na MČ Praha 4

Sběr tvrdého pečiva

Děkujeme všem rodičům i zaměstnancům školy, kteří se podíleli na soutěži ve sběru tvrdého pečiva pro koně Městské policie hl. m. Prahy.

Přání

Příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku dětem přejí zaměstnanci školy.

Velikonoční dílny pro děti a rodiče z MŠ

31.3. 2015 od 15:15 hodin budou probíhat ve školce velikonoční dílny. Můžete si společně s dětmi vyrobit hezké velikonoční dekorace. Těšíme se na Vás.

Akce v dubnu

9.4. divadlo ve školce - O námořníkovi Čepičkovi - dopoledne
23.4. Den Země - Centrální park, třída žabiček, děti budou odcházet po svačině /batoh s pitím/
23.4. Toulcův dvůr - třída kočiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin
30.4. Toulcův dvůr -  třída žabiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 2.4. z důvodu velikonočních prázdnin nebude výuka angličtiny.

Sběr suchého pečiva

Děkujeme všem za pomoc při sběru suchého pečiva pro koníky městské policie. Při  svozu jsme odevzdali 44 kg suchého pečiva. Sbíráme dál, poslední svoz tvrdého pečiva je 8. dubna.