Zápis pro školní rok 2015/2016

Informace o zápisu pro školní rok 2015/2016 do naší mateřské školy naleznete v odkazu ZÁPIS. Den otevřených dveří bude probíhat 9.3. od 9 do 16:30 hodin, kdy si můžete prohlédnout naši mateřskou školu.

Pololetní prázdniny

Prosíme o nahlášení docházky v pátek 30.1. - pololetní prázdniny, omezený provoz.

Planetárium

Děti ze třídy kočiček jdou zítra, tj. 28.1. 2015 do Planetária. Svačina ve školce v 8:30 hodin. S sebou batoh, pití.

odjezd z Krkonoš

Milí rodiče, právě jsme vyjeli ze Šišáku, přijedeme cca 14 - 14:30 hodin. Můžete si v průběhu cesty zavolat. Na cestu nám svítí sluníčko.

poslední den na horách

Začalo nám sněžit a my se budeme pomalu loučit. Kdy budeme odjíždět záleží na příjezdu školky, se kterou máme vytíženou dopravu. Předpokládaný odjezd je v sobotu 24.1. 2015 cca 11 - 11:30 hodin. Zavolejte si v průběhu cesty, příjezd Vám upřesníme. Bude záležet na dopravní situaci a zastávkách.

6. den na horách

Ranní mlha nám trochu komplikovala viditelnost při dnešních závodech, ale dětem to vůbec nevadilo. Jezdily s větrem o závod. Časy rozhodly o pořadí našich malých závodníků. Nejdůležitější ale bylo, ze si děti lyžování užily. V povečer jsme hledali poklad a byli jsme úspěšní. Nebýt Adámka, kdo ví, jak by to dopadlo. Poklad stál určitě za to. Omlouváme se, že  dnes nemáte žádné fotky, ale je zde někdy špatny signál, stahování je nekonečné a neúspěšné. Vložíme dodatečně. Děkujeme všem za pochopení.

5.den na horách

Ráno nás překvapila azurová obloha. Děti se už  od probuzení těšily na lyžování, každý den nás překvapují stále lepšími lyžařskými výkony. Dnešní výuka probíhala přípravou na závody, na které se všichni moc těšíme. Budou již zítra. Odpoledne jdeme bobovat a večer čeká děti bojovka s baterkami.

4. den na horách

Dopoledne děti lyžovaly, počasí nám celkem přeje. Před odpolední procházkou si děti pochutnaly na palačinkách. Čeká nás úkol od skřítků a děti posílají spousty pusinek.

3. den na horách

Probudili jsme se do sluníčka, ale dlouho nám nevydrželo. Všichni začátečníči už zvládli jízdu na provázku a lyžování jim jde stále lépe. Pokročilí lyžaři jezdili slalom a hráli hry na lyžích. Odpoledne byly závody na bobech. Před večeří jsme hráli na schovávanou, schovávaly se nejen děti, ale i paní učitelky. Nebojte se, našly nás. Fotky dodáme snad zítra, zlobí wifi.

2. den na horách

Dopoledne i přes mlhu všechny děti lyžovaly. Některé zvládly pomu, začátečníci provázek. K obědu byla štěpánská pečeně s knedlíkem. Děti teď odpočívají, odpoledne nás čeká bobování. Všechny děti jsou zdravé a veselé.

K dnešní večeři nám pan kuchař připravil výborné špagety. Přípravy na večerní diskotéku byly v plném proudu. Teď už koupání, pohádka na dobrou noc a sladké sny.