Akce březen

3.3. Návštěva České televize - třída kočiček a žabiček - dopoledne
5.3. Pohádka v MŠ - dopoledne, všechny děti
10.3. Guatemala - animační program - kočičky a žabky, odcházíme v 8:30 hodin /batoh, pití/
18.3. Etikeka pro děti - dopoledne, všechny děti

registrace do školního programu

Vážení rodiče, zaregistrujte se prosím do školního programu. Akce organizované jednotlivými třídami budou od března  hrazeny z finančních prostředků, které vložíte v rámci tohoto programu na příslušný účet. Akce sledujte v odkazu Přehled akcí 2014/2015 nebo na nástěnkách v mateřské škole. Děkujeme.

Změna data celodenního výletu

angličtina a ostatní kroužky

Z důvodu semináře lektorky angličtiny se výuka ve čtvrtek 19.2.2015 ruší. Hodina bude nahrazena.

V době jarních prázdnin kroužky nebudou.

Divadlo ve školce

16.2. 2015 divadelní představení ve školce.

Docházka o jarních prázdninách

Vážení rodiče, nahlaste prosím do pátku 13.2.2015 docházku vašeho dítěte o jarních prázdninách. Děkujeme

Barevný svět v Anežském klášteře

12.2. V 8 hodin odcházejí děti ze třídy kočiček do Anežského kláštera. S sebou budou mít batoh s pitím. Svačina je z MŠ.

Masopustní karneval

10.2. máme ve školce karneval. Budeme se těšit na děti v maskách.

Kroužky

2. února 2015 začíná II. pololetí školního roku 2014/2015 a tím i možnost pokračování vašich dětí v kroužcích. Prosíme o úhrazení kroužků /mimo angličtiny/ na účet mateřské školy s variabilním symbolem dítěte a názvu kroužku, nejpozději do 6.2. 2015. Platbu kroužku angličtiny posílejte na účet jazykové školy.

Děti, které jsou přihlášené na předplavecký výcvik musí mít doplatek uhrazen před zahájením výcviku, tedy do 3.2. 2015. Děkujeme.
Plavání začíná 4.2. od 13 hodin /odjezd autobusem od MŠ/, návrat cca 15:30 hodin podle dopravní situace.
Děti budou mít s sebou: batoh, v igelitové tašce ručník, plavky, koupací čepici /nosí si na bazén/ a pití. Svačina je zajištěna z MŠ.

Zápis pro školní rok 2015/2016

Informace o zápisu pro školní rok 2015/2016 do naší mateřské školy naleznete v odkazu ZÁPIS. Den otevřených dveří bude probíhat 9.3. od 9 do 16:30 hodin, kdy si můžete prohlédnout naši mateřskou školu.