Dopoledne na horolezecké stěně - ježci

Zkusit si vylézt na kolmou stěnu si užili  naši předškoláci. Více fotek opět na rajčeti.

DSCN8664.JPG DSCN8672.JPG

Malí horolezci z kočiček

Že vylézt na skálu není žádná legrace si vyzkoušely děti na horolezecké stěně v Hobby centru. Fotky jsou na rajčeti.

Podzimní tvoření

Počasí se umoudřilo a tvoření mohlo začít. Užili si ho všichni, děti i rodiče. Více fotek najdete na rajčeti.

DSCN8601[1].JPG DSCN8634.JPGDSCN8645.JPG

Rozloučení s létem na Pankráci

DSCN8568.JPG DSCN8560.JPG

První setkání dětí se seniory

DSC_4194.JPG DSC_4186.JPG

Projekt Mezi námi

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Mezi námi. Tento projekt podporuje pravidelná setkávání lidí všech generací. Naši předškoláci se budou setkávat se seniory z DS ve Vršovicích. Chceme, aby se poznávali, měli k sobě vzájemnou úctu a společně objevovali nové věci, získávali nové zkušenosti, našli si k sobě cestu a objevili, jak krásné a zajímavé jsou jejich světy.

První setkání dětí ze třídy ježků se seniory bude 21.9. 2016 v dopoledních hodinách.

Vyšetření očí

5.10.dopoledne bude probíhat v MŠ pro přihlášené děti vyšetření zraku. Děti můžete přihlásit ve třídách.

Informace o akci v parku Na Pankráci

15.9. od 14 hodin půjdou děti z kočiček a ježků na Prezentaci Integrovaného záchranného systému, návrat do MŠ cca 15:30 hodin. S sebou batoh, pokrývka hlavy, pití, svačina z MŠ.

Schůzka rodičů MŠ Voráčovská

Schůzka rodičů proběhne 6.9. od 16:15 hodin. Následně budou třídní schůzky.

Slavnostní otevření zahrady

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás zveme na slavnostní otevření nové zahrady, které se uskuteční

ve čtvrtek 1.9. 2016 v 16 hodin

Děti si určitě rádi zasoutěží a budou je čekat i odměny.

Těšíme se na Vás, I. Kopecká