Středa na školce v přírodě

Děti měly dopoledne jízdu zdatnosti na kole, navštívily místní Bio farmu. Odpoledne jsme jeli do Chlumu u Třeboně.  Mraky nám byly stále v patách,  ale ujeli jsme jim.  Děti si daly zmrzlinu a zase hurá zpátky .

Je tady třetí den

Dopoledne si děti skládaly lodičky a vyhrály si u vody. Odpoledne nás čekal výlet na kole. Asfaltové cyklostezky vystřídal lesní terén, ale i s ním si děti poradily. Na zpáteční cestě stavěly domečky pro skřítky. Máme tady samé prima děti, které si ani nestýskají.

Druhý den na kole

Pět kapek a bylo po dešti. Mraky se honily, ale nám to dnešní výlet na kole nepokazilo. Děti se osvěžily nanukem a hned se jim lépe šlapalo. O zábavu na lesní cyklostezce bylo postaráno. Děti jezdí skoro jak profíci :-) A teď už jen dobrou noc......

První den na kole

Dnes jsme si na kole prohlédli okolí,  děti byly moc šikovné.  Ujeli jsme 12 kilometrů.  Děti jsou veselé, usměvavé a už spinkají. Fotky máte na rajčeti.

ŠvP

Dojeli jsme v pořádku, děti jsou po obědě,  byl řízek.

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

Schůzka rodičů nově přijatých dětí bude 5.6. 2018 od 16:30 hodin, kde se dozvíte, jak bude probíhat adaptační program v prvních dnech docházky vašich dětí do MŠ. Těšíme se na vás.

Divadlo Smajlík

Legrace, smích a dobrá nálada, to bylo dnešní vystoupení divadla Smajlík.

P1080914.JPG P1080933.JPG

Informace k odjezdu na ŠVP

Cykloškolka

Sraz - 27.5.2018 v 8:00 hod. před MŠ

Odjezd - 27.5.2018 v 8:30 hod. od MŠ

Návrat- 2.6.2018 k MŠ, předpokládaný čas návratu 12:00h. (prosíme buďte dochvilní). Pro přesný čas návratu můžete telefonovat na mobilní telefon paní ředitelky během cesty zpět.

23.5. a 24.5. 2018 budeme vybírat v kmenových třídách dokumentaci na školku v přírodě:

potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti

kopii karty zdrav.poj.dítěte

vyplněný dotazník

1 koresp.lístek s Vaší adresou

5 napsaných pohledů od Vás pro vaše dítě / bez známky, označené 1 – 5 /

potvrzení o seřízení kola

Vše v nezalepené obálce nebo deskách

BEZINFEKČNOST ODEVZDÁTE U AUTOBUSU V NEDĚLI 27.5. 2018

Olympiáda 2018

Děkujeme dětem za reprezentaci na Olympiádě, které se účastnilo 7 mateřských škol. Letos jsme se umístili na 5. místě. První místo nám stále uniká. Na naše závodníky se můžete podívat na rajčeti.

P1080913[1].JPG P1080901.JPG

Záchranáři ve školce

Výukový program o první pomoci, bezpečnosti a prevenci dětí

P1080856.JPG P1080859.JPG