Pohádková babička

V rámci projektu Celé Česko čte dětem budou  naší mateřskou školu  navštěvovat ,, pohádkové babičky", které přečtou dětem po obědě pohádku. První pohádky už jsou přečtené. Děkujeme.

IMG-20160225-WA0005[1][3].jpg

Prázdninový provoz 2015-2016

Vážení rodiče, informace k provozu mateřských škol v období červenec - srpen 2016 najdete v odkazu Prázdninový provoz.

Jarní prázdniny

Vážení rodiče, kroužky se o jarních prázdninách nekonají.

Ztracený masopust

Kdy se slaví masopust, co to jsou masopustní průvody a další povídání o méně známém lidovém svátku a jeho tradicích, to byla náplň dnešního edukačního programu, který  navštívily děti ze třídy žabek. Fotky na rajčeti.

DSCN7902.JPG DSCN7909.JPG

Artefiletika ve třídě kočiček

Dnešní dopoledne holčičky oblékaly princeznu a kluci zdobili štít pro rytíře. A jak to celé probíhalo se můžete podívat na rajčeti.

DSC_0736.JPG DSC_0732.JPG

Srdíčkový den

IMG-20160215-WA0007.jpgDSC_0703.JPG

Haló pane Karnevale....

Přehlídka krásných masek, soutěže, tanec, úsměv dětí na tváři a k tomu super svačina a oběd, tak to byl dnešní karneval. Fotky jsou opět na rajčeti.

DSCN7848.JPG        DSCN7831.JPG

DSC_0677.JPG               DSCN7857.JPG

Srdíčkový den

V pondělí 15.2. bude ve školce Srdíčkový den. Dejte dětem červená trička.

Učíme se samostatnosti a je to zábava

Děti ze třídy ježků si dnes sami připravovaly svačinu, další fotky na rajčeti

Prevence zubního kazu

DSCN7785.JPG

Ve čtvrtek 4.2. dopoledne si děti vyzkoušely, jak si správně čistit zoubky. Dozvěděly se, co by se mohlo stát, kdyby o zoubky nepečovaly, co je zubní kaz a proč se nemusí bát chodit k zubnímu lékaři. Fotky z této akce jsou na rajčeti.