Dopoledne s Varieté Adonis

Muzikál v ZŠ Plamínkové

Předškoláci na návštěvě ve škole

Akce v prosinci

2.12.

Divadlo U Hasičů - Když je v pekle neděle, všechny děti, odjezd od MŠ v 8:30 hodin, nadílka ve školce

3.12.

Malujeme čerty na zeď – odpoledne s rodiči

10.12.

Vánoční odpoledne dětí s rodiči  v mateřské škole od 15:30 hod.

16.12.

Vánoce Karla IV. – Anežský klášter tř. žabky - info veškolce

23. – 3. 1. 2016

Vánoční prázdniny

Baletní přípravka info

Vážení rodiče, baletní přípravka 16.12. odpadá, hodina bude nahrazena. Termín Vám včas sdělíme. Děkujeme za pochopení.

info k angličtině

Ve čtvrtek 19.11. odpadá z důvodu nemoci lektorky hodina angličtiny.  Výuka bude nahrazena.

Přerušení provozu o vánočních prázdninách

Rada MČ Praha  4 rozhodla o přerušení provozu  v mateřských školách zřizovaných MČ Praha 4 ve dnech 28. - 31.12. 2015 /vánoční prázdniny/. Provoz bude zahájen v  pondělí 4.1. 2016

Focení ve školce

Ve čtvrtek 19.11. od osmi hodin se budou děti fotit. Pokud chcete fotit sourozence společně, nahlaste to prosím ve třídě p. učitelce.

fotbal

Vážení rodiče,

10.11. fotbal z provozních důvodů odpadá. Hodina bude nahrazena. Děkujeme za pochopení.

Uspávání broučků

Nezapomněli jsme ani na broučky. Dnešní odpoledne jsme je společně s rodiči uložili k zimnímu spánku. Na cestu jsme si svítili lucerničkami a zazpívali jim hezkou ukolébavku. Na závěr se nad školní zahradou rozzářil ohňostroj. Děkujeme všem rodičům za krásné masky, které dětem připravili.