MŠ Voráčovská - Aktuality s rozesíláním zpráv


Informace k předplaveckému kurzu

Milí rodiče,  nezapomeňte, že předplavecký kurz začíná hned po prázdninách 12.2.. Odjíždíme od MŠ ve 13 hodin, předpokládaný návrat je 15:30 hodin / dle dopravní situace/. Děti budou mít  v batůžku igelitovou tašku s plavkami, koupací čepicí / ne látkovou/, ručníkem, holčičky kartáč na rozčesání vlasů, prosíme dejte holčičkám vlasy do gumičky. V batůžku bude ještě lahvička s pitím, svačinu mají děti ze školky.Dneska máme karneval

DSCN1567.JPGDSCN1503.JPG DSCN1569.JPG 

Radost, úsměvy, soutěže a krásné masky, to byl dnešní karneval. Další fotky si můžete z dnešního dopoledne prohlédnout na rajčeti.

 

 Platba kroužků

Vážení rodiče, připomínáme platby kroužků do 31.1. 2018,  děkujeme.Info -fotbal

V úterý 30.1. 2018 nebude fotbal.Zapojili jsme do Recyklohraní

Milí rodiče,

naše mateřská škola se zapojila do projektu Recyklohraní. Jdeškolní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Proto tedy i Vy můžete naší v MŠ recyklovat. V prostorách šatny je umístěna zelená krabice, do které se sbírají baterie. Pokud budete chtít vyřadit drobné elektrozařízení (klávesnice, myš, fén, tiskárnu, žehličku, kabely, NTB, rádio...) máte možnost přinést to do mateřské školky do své třídy, kde to paní učitelka zařadí do sběrného kontejneru. Za nasbírané množství získává školka body, které může vyměnit za hodnotné ceny (hračky, hry, výukové programy, počítače, knihy, výtvarné i školní potřeby...). Zároveň budeme jednou měsíčně plnit drobné vzdělávací úkoly, za které získáme také body. O všem budete informováni ve třídním vzdělávacím plánu :)  Pro zajímavost více v odkazu: http://www.recyklohrani.cz/cs. 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.Výuka angličtiny o jarních prázdninách

 V době jarních prázdnin, tj. 5. - 9. února 2018 neprobíhá výuka angličtiny. Tyto hodiny nebudou nahrazeny, protože s nimi nebylo při plánování lekcí počítáno.

 Na návštěvě v základní škole

DSCN1460.JPG DSCN1455.JPGPřijela k nám pohádka

DSCN1441.JPG DSCN1440.JPGJak jsme hráli pohádku Budka

P1080613.JPG P1080614.JPG

a další fotky na rajčeti.

 Informace o kroužcích

Milí rodiče, informace o kroužcích budou vyvěšovány na nástěnce, která je u vstupu do šatny žabiček/ nad topením/