Sběr tvrdého pečiva

Děkujeme všem rodičům i zaměstnancům školy, kteří se podíleli na soutěži ve sběru tvrdého pečiva pro koně Městské policie hl. m. Prahy.

Přání

Příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku dětem přejí zaměstnanci školy.

Velikonoční dílny pro děti a rodiče z MŠ

31.3. 2015 od 15:15 hodin budou probíhat ve školce velikonoční dílny. Můžete si společně s dětmi vyrobit hezké velikonoční dekorace. Těšíme se na Vás.

Akce v dubnu

9.4. divadlo ve školce - O námořníkovi Čepičkovi - dopoledne
23.4. Den Země - Centrální park, třída žabiček, děti budou odcházet po svačině /batoh s pitím/
23.4. Toulcův dvůr - třída kočiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin
30.4. Toulcův dvůr -  třída žabiček, batoh s pitím, svačina z MŠ. Odcházíme v 8:15 hodin

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 2.4. z důvodu velikonočních prázdnin nebude výuka angličtiny.

Sběr suchého pečiva

Děkujeme všem za pomoc při sběru suchého pečiva pro koníky městské policie. Při  svozu jsme odevzdali 44 kg suchého pečiva. Sbíráme dál, poslední svoz tvrdého pečiva je 8. dubna.

Zápis

25. a 26.3. od 13,00 do 18,00 hodin je ZÁPIS DĚTÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. Více informací v záložce.

info o změně termínů

Vážení rodiče, akce pro děti - Guatemala s animačním programem bude 13.3. 2015. Logopedie z 13.3. se přesouvá na 20.3. 2015.

Akce březen

3.3. Návštěva České televize - třída kočiček a žabiček - dopoledne
5.3. Pohádka v MŠ - dopoledne, všechny děti
10.3. Guatemala - animační program - kočičky a žabky, odcházíme v 8:30 hodin /batoh, pití/
18.3. Etikeka pro děti - dopoledne, všechny děti

registrace do školního programu

Vážení rodiče, zaregistrujte se prosím do školního programu. Akce organizované jednotlivými třídami budou od března  hrazeny z finančních prostředků, které vložíte v rámci tohoto programu na příslušný účet. Akce sledujte v odkazu Přehled akcí 2014/2015 nebo na nástěnkách v mateřské škole. Děkujeme.