MŠ Voráčovská aktuality 2018-2019

Podzimní tvoření malých dětí

DSCN2839.JPG DSCN2841.JPG
další fotky jsou na rajčeti.

Pokusy a práce dětí ve třídě žabiček

DSCN2835.JPG DSCN2843.JPG
Dnešní dopoledne si děti vyzkoušely, co se stane když se smíchá mléko, mýdlo a barva.  Děti se bavily. Další fotky a obrázky práce děti s barvou najdete na rajčeti.

Ve zdravém skřítkovi zdravý duch

Zábavně vzdělávací program pro děti na téma zdravého životného stylu. Nejvíce prostoru je věnováno hygieně, důležitosti pohybu, stravování, duševní pohodě a odpočinku.

DSCN2819.JPG DSCN2827.JPG

Podzimní tvoření s rodiči

Tvořivé odpoledne se nám vydařilo. Svítilo sluníčko, opékaly se buřty a tvořilo se z přírodnin.

DSCN2773.JPG DSCN2760.JPG

Kozičky ve školce

Děti si užily dopoledne společně s kozičkou a kozlíkem. Něco nového se dozvěděly, ale mohly si je zkusit podojit, pohladit a také nakrmit.

DSCN2737.JPG DSCN2733.JPG

další fotky na rajčeti.

Z provozních důvodů se akce třídy žabek v pátek 14.9. nekoná. Děkujeme za pochopení.

Přijela k nám pohádka

Veselá pohádka o medvídkovi zahájila školní rok.

DSCN2683.JPG DSCN2685.JPG

Začátek školního roku

Milí rodiče,

prázdniny jsou pomalu na samém konci. Rekonstrukce oken dopadla na jedničku. Teď už jenom uklidit třídy, ostatní prostory školky  a připravit vše na začátek školního roku. Všichni se Vás a Vaše děti těšíme. Začínáme 3.9. od sedmi hodin. Iva Kopecká

DSC_8006.JPG DSC_8317.JPG

Společná schůzka rodičů na začátku školního roku

Vážení rodiče,

zveme Vás na  úvodní schůzku do naší mateřské školy, která se koná 5.9. od 16:30 hodin. Udělejte si čas a zajistěte si, prosím, hlídání svého dítěte. Po skončení budou následovat krátké třídní schůzky.
Program schůzky: organizace školního roku, akce školy, oblast financí a plateb, stanovení výše částky na kulturu,   zodpovíme vaše dotazy.