MŠ Voráčovská aktuality 2018-2019

Pojištění dětí

Vážení rodiče, v souvislosti se skutečností, že pojistná smlouva (tuto pojistku má uzavřenu Městská část Praha 4) na odškodnění úrazů dětí během pobytu dítěte v mateřské škole se řídí občanským zákoníkem, pojišťovna přestala odškodňovat úrazy vzniklé během vzdělávacího procesu v mateřské škole, důrazně žádám, abyste zvážili soukromé  uzavření úrazové pojistky  a pojištění odpovědnosti dítěte pokud samo způsobí škodu nebo úraz jinému dítěti. Jinak já sama ve spolupráci s ostatními ředitelkami, budu dále jednat o podmínkách  uzavření vlastní úrazové pojistky dětí z naší mateřské školy. Bc. Iva Kopecká

Informace k přerušení provozu v MŠ ve dnech 27. - 28.12. a 31.12. 2018

Přerušení provozu.pdf

Světélkování 2018

Spousta dýní, originální svačina, krásné kostýmy, poklad a dobrá nálada, to bylo dnešní Světélkování.

dýně 2.jpg dýně 3.jpg

dýně[1].jpg dýně 1.jpg

dýně 4.jpg DSCN3099.JPG

Country ve školce
Děti měly možnost se nejen seznámit s country hudbou, nástroji, ale také se aktivně do pořadu zapojit.

DSCN3023.JPG DSCN3032.JPG

Jak děti pracovaly ve třídě žabiček se můžete podívat na rajčeti.

DSCN2983.JPG DSCN2975.JPG

Milí rodiče, zveme Vás 31.10. 2018 od 17:30 hodin na Světélkování. Budeme rádi, když děti přijdou v kostýmu. Na závěr akce bude tradiční ohňostroj. Bližší informace ve školce.

Jak se dělá tanečník,

je tanečně-vzdělávací pořad v podání Baby Baletu Praha. Děti mohly shlédnout ukázky klasických, moderních a jazzových choreografií.

DSCN2936.JPG DSCN2948.JPG

Odpoledne s tatínky
Děti si užily báječné odpoledne s tatínky při skládání vlaštovek z papíru. Nechyběly ani šikovné maminky, kterým šlo skládání od ruky.
DSCN2905.JPG DSCN2846.JPG

Podzimní tvoření malých dětí

DSCN2839.JPG DSCN2841.JPG
další fotky jsou na rajčeti.

Pokusy a práce dětí ve třídě žabiček

DSCN2835.JPG DSCN2843.JPG
Dnešní dopoledne si děti vyzkoušely, co se stane když se smíchá mléko, mýdlo a barva.  Děti se bavily. Další fotky a obrázky práce děti s barvou najdete na rajčeti.

Ve zdravém skřítkovi zdravý duch

Zábavně vzdělávací program pro děti na téma zdravého životného stylu. Nejvíce prostoru je věnováno hygieně, důležitosti pohybu, stravování, duševní pohodě a odpočinku.

DSCN2819.JPG DSCN2827.JPG

Podzimní tvoření s rodiči

Tvořivé odpoledne se nám vydařilo. Svítilo sluníčko, opékaly se buřty a tvořilo se z přírodnin.

DSCN2773.JPG DSCN2760.JPG

Kozičky ve školce

Děti si užily dopoledne společně s kozičkou a kozlíkem. Něco nového se dozvěděly, ale mohly si je zkusit podojit, pohladit a také nakrmit.

DSCN2737.JPG DSCN2733.JPG

další fotky na rajčeti.

Z provozních důvodů se akce třídy žabek v pátek 14.9. nekoná. Děkujeme za pochopení.

Přijela k nám pohádka

Veselá pohádka o medvídkovi zahájila školní rok.

DSCN2683.JPG DSCN2685.JPG

Začátek školního roku

Milí rodiče,

prázdniny jsou pomalu na samém konci. Rekonstrukce oken dopadla na jedničku. Teď už jenom uklidit třídy, ostatní prostory školky  a připravit vše na začátek školního roku. Všichni se Vás a Vaše děti těšíme. Začínáme 3.9. od sedmi hodin. Iva Kopecká

DSC_8006.JPG DSC_8317.JPG

Společná schůzka rodičů na začátku školního roku

Vážení rodiče,

zveme Vás na  úvodní schůzku do naší mateřské školy, která se koná 5.9. od 16:30 hodin. Udělejte si čas a zajistěte si, prosím, hlídání svého dítěte. Po skončení budou následovat krátké třídní schůzky.
Program schůzky: organizace školního roku, akce školy, oblast financí a plateb, stanovení výše částky na kulturu,   zodpovíme vaše dotazy.