Mateřská škola Voráčovská 324/2

Mateřská škola má jedinečné umístění ve vilové čtvrti uprostřed zeleně v blízkosti Kavčích hor, s dobrou dopravní dostupností, nedaleko stanice  metra „C“ Pražského povstání ve směru k vysokoškolským kolejím Na Klaudiánce.
Je samostatným právním subjektem určeným pro vzdělávání a výchovu dětí předškolního věku zpravidla od 3 do 6 let, vč. dětí s odkladem školní docházky. Mateřská škola je koncipována jako trojtřídní, všechny třídy jsou zpravidla homogenní.
Nachází se v objektu vily, která svými atypicky řešenými interiéry vytváří zajímavý prostor. Škola disponuje dvěma zahradami, které jsou celoročně dětmi využívány. Vybavení zahrady umožňuje v teplých letních dnech osvěžení pod mlhovištěm.  K vyžití dětí slouží rovněž herní prvky v podobě houpadel,  skluzavek, prolézaček,  pyramidy a velké sportovní  hřiště  s umělým povrchem. 
Máme vlastní školní jídelnu s vyváženou a chutnou stravou.
Provoz je přizpůsoben základním potřebám a požadavkům dětí, citlivému, individuálnímu přístupu ke každému dítěti. Nabízíme  dětem dostatek podnětů, příležitostí a řešení situací, které vycházejí z činností reálného života. Činnosti jsou pro děti jsou pestré, podnětné a aktuální. Snažíme se, aby mateřská škola byla pro děti příjemným místem, kde se budou vzdělávat a hrát si. 

  

DSC_1593-2.jpg