Výsledky přijímacího řízení 2020-2021.pdf

2.6. 2020 od 13 do 16 hodin
žádáme rodiče nepřijatých dětí, aby si v tomto čase vyzvedli Rozhodnutí. Pokud se nebudete moci dostavit, domluvte se telefonicky na jiném termínu.

9.6. od 16 hodin bude schůzka rodičů přijatých dětí. Schůzky se zúčastní pouze jeden zákonný zástupce bez doprovodu další osoby nebo dítěte. Bude Vám předáno Rozhodnutí o přijetí.

Děkujeme za pochopení, Bc. Iva Kopecká

_________________________________________________________

Prezentace MŠ Voráčovská.pdf - klikněte na odkaz

Vzhledem k současným mimořádným opatřením rozhodlo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR o změně organizace zápisů do mateřských škol pro školní rok 2020/2021.

Zápis dětí do mateřských škol zřizovaných městskou částí Praha 4

pro školní rok 2020/2021

Zápis je určen pro děti s trvalým  pobytem na území městské části Praha 4 a trvalým pobytem alespoň jednoho ze zákonných zástupců dítěte na území městské části Praha 4. Zápis se  týká dětí narozených do 31. 8. 2017.

informace k zápisu.docx

prohlášení.pdf

Kritéria k předškol. vzděl. 2020-2021 - vnitřní předpis.docx

Evidenční list - 2 strany