Děti dětem 2020

Vážení rodiče,

i v letošním roce pořádáme ve spolupráci s MČ Praha 4 sbírkovou charitativní akci „Děti dětem". Výtěžek z akce je opět určen Dětskému centru při Thomayerově nemocnici, které by nejvíce uvítalo:   vlhčené ubrousky, plenkové kalhotky, hygienické potřeby (olej Aviril baby), toaletní papír, žínky na jedno použití, lopatky + košťátko, dezinfekce - Savo, Sanytol, dezinfekční tekuté mýdlo,…   Mimo drogerii- hračky na písek - kbelíčky a lopatky, tužkové baterie 2A - do hraček, legíny velikost 116 - 134. Dovolujeme si požádat, aby s ohledem na epidemiologickou situaci, byly předávané věci nové (nejlépe v originálním balení). Sběr věcí budou zajišťovat správní zaměstnanci, na které se můžete obrátit. Svoz je plánován na 10. 12. 2020. Děkujeme.