MŠ Voráčovská aktuality

Novější 1

Usnesení rady o přerušení provozu v době vánočních prázdnin

Přerušení provozu.pdf

Organizace provozu od 19.10. 2020

Organizace provozu MŠ od 19.10. 2020 web.pdf

Aktuální informace ke kroužkům

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemiologické situaci budou kroužky do 6.11. 2020 pozastaveny. O termínech náhradních hodin Vás budeme včas informovat. Sledujte nástěnku Kroužky.

MŠMT - informace pro školy a školská zařízení

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ (1).pdf

Opatření MŠMT (1).pdf

Opatření pro školy - přehledně (1).pdf

Docházka dětí 26.10. - 30.10. 2020

VÁŽENÍ RODIČE,

V rámci opatření, které vyhlásil ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga, se dny 26. října a 27. října 2020 stanoví pro žáky základních škol, středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol jako volné dny.

NAHLASTE ZÁVAZNĚ DOCHÁZKU VAŠEHO DÍTETĚ V TERMÍNU OD 26.10. – 30.10. 2020
BUĎ EMAILEM NA OMLUVY NEBO DO SEZNAMU VE TŘÍDĚ A TO NEJPOZDĚJI DO 15.10. 2020, děkujeme.

Fotbal info

V úterý 13.10. nebude fotbal. Datum náhradního tréninku všas vyvěsíme na nástěnku kroužků.

Nová krizová opatření

Přikládám odkaz na MŠMT:  https://www.msmt.cz/nejcastejsi-dotazy-ke-skolstvi-a-koronaviru-1 .
Provoz školy jako doposud. Prosíme o maximální dodržování hygienických opatření. Bc. Iva Kopecká

Fotbal

Vzhledem k epidemiologické situaci bude fotbal probíhat venku. Děti se budou převlékat v šatně MŠ. Prosíme o vhodné oblečení dle aktuálního počasí.

Nadstandartní aktivity

začínají dle rozpisu od 6.10. 2020. Informace k aktivitám najdete v záložce Nadstandartní aktivity a na nástěnce Kroužky.
Veškeré informace, které se budou týkat těchto aktivit si budete moci přečíst na nástěnce Kroužky.

Opatření - nouzový stav

MŠMT: Aktualizované části manuálu týkající se pořádání hromadných akcí, školních jídelen, zpěvu a tělesné výchovy a škol v přírodě. Ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví  vydal MŠMT manuál k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19. Výňatek... ,,Zpěv a tělesná výchova – mimořádným opatřením místně příslušné krajské hygienické stanice se omezuje provoz škol a školských zařízení podle školského zákona a vysokých škol tak, že součástí vzdělávání není zpěv ani sportovní činnost uvnitř i venku, vyloučeny však nejsou venkovní aktivity (např. procházky). Zákaz zpěvu a sportovní činnosti se netýká mateřských škol a zákaz sportovní činnosti se netýká prvního stupně základní školy. Bc. Iva Kopecká.

Novější 1