MŠ Voráčovská aktuality

Milý rodiče,

chtěli bychom Vám poděkovat za krásné kostýmy, které jste pro děti připravili. Neměli jste na přípravu mnoho času, ale zvládli jste to perfektně a tak jsme společně pro děti připravili hezkou nadílku. Děkujeme.

Mikuláš ve školce jinak

Dnešní dopoledne s nadílkou se nám vydařilo, můžete si prohlédnout fotky na rajčeti.

DSC_1670.JPG                    DSC_1660.JPG

Vyzvedávání fotek

Vyzvedávání fotek.docx

Mikulášská nadílka

Milí rodiče, víme, že je to narychlo, ale zítra je Mikulášská nadílka. Napadlo nás, že by si tento den mohly děti užít i bez přítomnosti Mikuláše a to s Vaší pomocí. Pokud stihnete dětem připravit jednoduchý kostým čerta nebo andílka, případně  dát dětem alespoň červené, černé, bíle tričko nebo holčičkám šatičky, tak se může školka proměnit v malé peklíčko s hodnými andílky. Předem Vám moc děkujeme,  Iva a Andrea.

Přehled akcí

Milí rodiče, upravili jsme přehled akcí na měsíc prosinec. Iva Kopecká.

Výtvarná soutěž

Děkujeme a blahopřejeme Adélce za reprezentování školky ve výtvarné soutěži a umístění se na krásném 3. místě.

Soutěž.jpg      DSCN6699.JPG

Stavitelé mostů a věží - Malá technická univerzita