MŠ Voráčovská aktuality

Info ke kroužkům

Vážení rodiče, od 10.5. bude probíhat kroužek keramiky po jednotlivých třídách, jako náhrada neodučených hodin z prvního pololetí - informace na nástěnce kroužků v šatně.
Fotbal pro předškoláky ze třídy kočiček bude ve středu -  rovněž nástěnka kroužků.

Program prevence v MŠ - kočky

Milí rodiče, od 19.5. dopoledne začne ve třídě kočiček program  Prevence v mateřské škole. Program je rozdělen do pěti setkání. Cílem programu je  podpořit u dětí zdravý životní styl, seznámit děti  s formami rizikového chování a jeho důsledky, s možnostmi předcházení a řešení důsledků rizikového chování. Proxima Sociale pro vás připravila informačním dokument, se kterým se seznamte. Svým podpisem u paní učitelky potvrdíte účast vašeho dítěte na programu. Děkujeme.

Informační dokument pro zákonné zástupce.pdf

Čarodějnické tvoření

Děti si vyráběly čarodějnice

DSCN7131.JPG DSCN7147.JPGDSCN7134[2].JPG DSCN7143.JPGJanička B..jpg Janička 2[1].jpg

Informace k fotografiím z čarodějnického dne

Milí rodiče,

Včera jsme vkládali několikrát fotografie z čarodějnického dne na rajče, ale fotografie se zatím bohužel na rajčeti nezobrazuji. Je nám to velice líto, ale chyba není u nás, snad se vše brzy vyřeší.

Informace o provozu školy od 3.5.2021

Nástup do MŠ od 3.5. 2021.docx

Čarodějnice ve školce

Děti si v hezkých kostýmech vyzkoušely, jak se vaří lektvar, proletěly se na koštěti a zasoutěžily si. Další fotky jsou na rajčeti.
178842801_1592646847592350_7935234996387682828_n.jpg DSCN7101.JPG

Školka hrou

Do záložky  Školka hrou jsme vložili další materiály.

Info z Městské části Praha 4

Dobrý den,

posílám se zpožděním avizované informace o zkušebním neinvazivním testování žáků na přítomnost viru COVID-19:

Městská část Praha 4 připravila ve spolupráci se společností Pronatal, členem skupiny Medicon, zkušební testování žáků tzv. neinvazivní metodou, tedy stěrem z úst. Toto testování se bude týkat dětí, které špatně snášejí stěr z nosu.

Testování proběhne VE ZKUŠEBNÍM PROVOZU ve středu 28. dubna a v neděli 2. května od 15 do 17 hodin na adrese: Poliklinika Zelený pruh, Roškotova 1717/2, Praha 4, vchod z ulice U Družstva práce.

Všechny rodiče, kteří ještě mají o toto testování zájem, by se měli NEPRODLENĚ REGISTROVAT: https://checkin.pronatal.cz/customer/PROZSP4

Ihned po ukončení zkušebního provozu dojde k jeho vyhodnocení a pokud o testování bude dostatečný zájem, bude pokračovat i nadále.

Žádáme o umístění této informace na webové stránky vaší školy.

Děkuji.

G. Michalicová, OŠ

Nové testovací sady

Milí rodiče, chceme Vás tímto informovat, že od 29.4. budeme testovat předškoláky novými sadami. Přikládáme video, jaký bude postup při testování.

Včeličkový den

DSCN6997.jpg DSCN6925.jpg

DSCN7014.jpg DSCN6998.jpg

obr7.jpg  DSCN7018.jpg
Na další fotky se můžete podívat na rajčeti.